![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
ÖVRIGT / Speglar / Spegel 13385218
*
nr 1338 5218
Spegel
Teak, 1950-tal, 120x34cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 juli 2020
kl 20:37:54
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
25/7 22:04:39
1
150 kr
26/7 13:17:25
2
300 kr
27/7 20:04:16
3
300 kr
27/7 20:04:16
2
300 kr (Budbetjänt)
27/7 20:04:54
3
800 kr
27/7 20:20:41
2
450 kr
27/7 20:20:41
3
500 kr (Budbetjänt)
27/7 20:21:52
2
700 kr
27/7 20:21:52
3
800 kr (Budbetjänt)
27/7 20:23:43
2
900 kr
27/7 20:32:09
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå.
Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15
-
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:53
*
Spegel
Läs om budbetjänten
nr 1338 5218
Spegel
Teak, 1950-tal, 120x34cm
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 juli 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
25/7 22:04:39 | 1 | 150 kr |
26/7 13:17:25 | 2 | 300 kr |
27/7 20:04:16 | 3 | 300 kr |
27/7 20:04:16 | 2 | 300 kr (Budbetjänt) |
27/7 20:04:54 | 3 | 800 kr |
27/7 20:20:41 | 2 | 450 kr |
27/7 20:20:41 | 3 | 500 kr (Budbetjänt) |
27/7 20:21:52 | 2 | 700 kr |
27/7 20:21:52 | 3 | 800 kr (Budbetjänt) |
27/7 20:23:43 | 2 | 900 kr |
27/7 20:32:09 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Läs mer...
Pigtittare
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
Pigtittaren kallas ibland också lådspegel eller pigtrymå. Spegeltypen förekom både under 1700- och 1800-talet och var kanske mest vanlig är under 1800-talets andra hälft.
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: spegel speglar teak teakmöbler trä
-
6070 Fotoramar
+ spegel, 5 delar, omkring 1900-tal, glas och mäss..//
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:15 -
6145 Spegel
Empire, 49x29 cm
Auktionen avslutas
om två veckor
1 juli kl 19:53